ناوبری پرش

بیانیه وزارت دفاع به مناسبت ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش؛ | موج مدیا | MoojMedia

صفحه اصلی / اخبار / اخبار نظامی / بیانیه وزارت دفاع به مناسبت ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش؛/

بیانیه وزارت دفاع به مناسبت ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش؛

  • 240 ارسال شده توسط علیرضا
  • بدون دیدگاهمتن دیدگاهدیدگاه

بیانیه وزارت دفاع به مناسبت ۷ آذر روز نیروی دریایی ارتش؛

وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در بیانیه‌ای به مناسبت روز نیروی دریایی اعلام کرد: این سازمان همانند گذشته آمادگی خود را برای پشتیبانی مؤثر، تقویت و تجهیز نیروهای مسلح به آخرین فناورهای نوین دفاعی در دستور کار دارد.
به گزارش روابط عمومی ارتش به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت دفاع، متن بیانیه به شرح زیر است:
هفتم آذر سالروز شهادت رادمردان و دریادلان آسمانی نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران است که از عمق جان، دل در گرو استقلال و شرف  و دفاع از ایران اسلامی گذاشتند و با بذل هستی خویش حماسه‌ای جاودان آفریدند و برگ زرین دیگری در دفتر تاریخ شکوهمند ملت سلحشور ایران زمین رقم زدند.
نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در سال‌های پس از دفاع مقدس نیز در عرصه جهاد دیگری با تکیه بر جوانان برومند خود در نوسازی ، تجهیز ، آموزش وتاکتیک های جدید رزمی درخشید و با حضور  به هنگام و فعال در حفظ امنیت مرزها و آبراه های دریایی و خطوط کشتیرانی بازرگانی کشورمان و سایر کشورها، مبارزه با تروریسم دریایی، قاچاق انسان و دزدی دریایی را آغاز نمود به گونه‌ای که تحسین همگان را برانگیخت.
تجربه سال‌های اخیر این نیرو  در حضور در آب‌های بین المللی دور  به مصداق واقعی تحقق “ما می‌توانیم”  و ” ایران مقتدر” بوده است که به دست فرماندهان و کارکنان غیور و توانمند این نیروی راهبردی  به دست آمده است. مزید بر آن تلاش‌های بی‌وقفه این نیرو در انجام ماموریت‌های صلح و آرامش در آب‌های سرزمینی و دوردست و مشارکت و همکاری سازنده با همسایگان و اجرای رزمایش‌های متعدد با قدرت های دریاییِ هم‌‌پیمان، از این نیرو در جهان چهره‌ای کارآمد، اطمینان بخش، پر افتخار و امنیت‌ساز به تصویر کشیده‌است.
وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با گرامی‌داشت یاد و راه شهیدان نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران به ویژه شهدای قهرمان ناوچه پیکان و ادای احترام به خانواده معزز و معظم ایشان و تجدید میثاق با آرمان‌های مقدس این شهیدان والا مقام، همانند گذشته آمادگی خود را برای پشتیبانی  مؤثر، تقویت و تجهیز نیروهای مسلح به آخرین فناورهای نوین دفاعی اعلام داشته، موفقیت‌های روز افزون  ایران اسلامی  را ظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) و زعامت داهیانه فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مد ظله العالی) از خداوند بزرگ مسئلت می‌نماید.

دیدگاه کاربر

دیدگاه شمانظر شما در مورد

نویسنده: علیرضا

Avatar photo
  • مدیر مسئول رسانه فرهنگی هنری موج مدیا
  • تعداد ارسالی: 36

جدیدترین ها

Categories